• Покликання

  Кожен чернечий орден має свою місію, особливе завдання, з котрим Бог посилає своїх вибраних. Кожному ордену є дана особлива благодать і благословення, котрі зміцнюють і дають натхнення для виконання довіреної йому місії.

  Чим є чернече життя, чому воно служить? На чому полягає особливість домініканського покликання? Як розпізнати своє покликання?

 • Умови вступу до Ордену

  Орден Проповідників є чернечою спільнотою, члени котрої за посередництвом чернечих обітів відділяються від світу, шлюбують послух Богу і Церкві, а також спосіб життя Братів Проповідників згідно з Уставом святого Августина і Констутуції Братів Проповідників. Церква приймає брата до чернечої спільноти визнаючи наявність у нього покликання, згідного з характером і метою ціього згромадження.

 • Життя в чернечій спільноті

  Головним завданням Ордену Братів Проповідників є життя на взірець Апостолів: це не стільки програма дій, скільки спосіб життя, спосіб буденного життя християнина. Св. Домінік не тільки вказав перспективу і визначав мету – він створив стиль, окреслив головні пункти віднесення, що становлять основу всього домініканського життя...

 • Підставова формація

 • Інтелектуальна формація

  Домінік винайшов нову концепцію чернечого життя, метою котрого було проповідування Святої Істини і спасіння душ. Щоб створити орден, Домінік перейняв чернечу традицію Церкви, достосовуючи її до нових цілей доданням до обов'язку дотримання монастичних обсерванцій, чернечих шлюбів і літургії годин також студіювання, як невід'ємний і конститутивний елемент нового Ордену. Студіювання стало особливістю, що відрізняло домініканців від інших...